Your SEO optimized title
Header
Header

اجاره پنکه صنعتی

متن برجسته

 

اجاره پنکه صنعتی دماسازان ایران

پنکه صنعتی جهت فضاهای بسته که نیاز به پرتاب زیاد باد می باشد و به علت بسته بودن پنکه افشان باعث دم کردن هوا می گردد مورد استفاده قرار می گیرد

اجاره پنکه صنعتی افشان در کنار کولر گازی ایستاده  جهت گردش هوا نقش مهمی را ایفا می نماید

اجاره پنکه صنعتی جهت نمایشگاهها

اجاره پنکه صنعتی جهت گردش هوا

اجاره پنکه صنعتی جهت جا به جایی هوای سرد

تلفن:۳۳۱۸۴۹۳۱

فکس:۳۳۱۸۲۸۵۷

همراه: ۰۹۱۲۲۲۱۱۰۹۳ و ۰۹۱۲۴۳۳۲۵۰۶ و ۰۹۱۲۸۴۷۶۲۸۹ و ۰۹۱۲۸۴۷۶۲۹۸

 

پَنکه یا پکه (اجاره پنکه صنعتی) یکی از وسایلی است که در منازل و ساختمانها فراوان مورد استفاده‌است. پنکه دارای پره‌های اریب است که با چرخیدن خود باعث جابجایی و خنکی هوا می‌شود.(دماسازان ایران)

پنکه‌های خانگی در سه مدل رومیزی(دماسازان ایران)، سقفی یا دیواری ساخته می‌شوند. یکی از کاربردها پنکه در محیط‌هایی است که به دلیل بالا بودن درصد رطوبت هوا امکان استفاده از کولر آبی وجود ندارد.(اجاره پنکه صنعتی)

مدار الکتریکی پنکه رومیزی

مدار الکتریکی یک پنکه رومیزی مجهز به تایمر است. لازم به توضیح است که موتور پنکه رومیزی دارای سه دور تند، متوسط، و کم است که توسط یک صفحه کلید با چهار دکمه امکان بهره برداری از دورهای (دماسازان ایران) مختلف آن فراهم می‌گردد. از این چهار دکمه برای قطع و سه دکمه برای دورهای مختلف است. کلیدها با استفاده از مکانیزم سیم‌بندی کم‌کن دور سرعت موتور را کنترل می‌کنند.

ساختمان پنکه دیواری مشابه پنکه ی رومیزی است، با این تفاوت که به جای قرار گرفتن روی میز یا زمین، روی دیوار نصب می‌شود و از این نظر که در دسترس کودکان نیست و خطر برخورد با آن کمتر است مزیت دارد.(اجاره پنکه صنعتی)این پنکه مجهز به دستگاه کنترل از راه دورند.[۵]

موتور این نوع پنکه‌ها نیز از نوع تک‌فاز خازن‌دار است. در زیر این پنکه ممکن است لوستر نصب شده باشد.[۶] بیشتر پنکه‌های سقفی موجود (دماسازان ایران)در بازار از نوع سه‌پره هستند اما پنکه‌هایی که پره‌های بیشتری داشته باشند نیز وجود دارند.[۷] این پنکه‌ها دارای دو سیم‌پیچ اصلی و راه‌انداز (کمکی) هستند(اجاره پنکه صنعتی) .[۸] برای کنترل سرعت از سیم‌پیچی سلف چندسر که با موتور تکفاز خازن‌دار سری شده است استفاده می‌شود. این سیم‌پیچ در بیشترین سرعت از مدار خارج می‌شود و موتور با ولتاژ نامی کار خواهد کرد اما در سرعت‌های پایین‌تر بخشی از این سیم‌پیچی در مدار قرار می‌گیرد.[۹] کنترل دور این پنکه معمولاً از راه یک کلید گردان (دماسازان ایران)که روی دیوار نصب می‌شود انجام می‌گیرد.

تالار عروسی – تالار عروسی پذیرایی

درباره نویسنده

اجاره کولر گازی و اجاره کولر گازی پرتابل و اجاره کولر گازی پنجره ای و اجاره پنکه افشان و اجاره پنکه صنعتی و ...

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

error: Content is protected !!